Meble Biurowe

Meble biurowe świadczą o firmie. Są nasza wizytówką podczas wszelkiego rodzaju wizyt spotkań i prezentacji. Tworzą atmosferę zabudowy przestrzennej pomieszczeń w których pracujemy. Dlatego warto zadbać by były wyjątkowe funkcjonalne i jednocześnie nowoczesne.

Biurko Gabinetowe KBS - 1 IRYD

Ich nowoczesny charakter sprawi że będziemy mieli wrażenie pracy nowatorskiej. Być może taka jest ale zawsze nowoczesne wnętrze dobrze usposabia do nowości , do motywacji zmian w naszych organizacjach. Nowoczesne meble biurowe sprawią że wszelkie wymogi stawiane meblom są raczej spełnione. Mam na myśli nowatorskie rozwiązania i ich funkcjonalność. Teraz nie wystarczy dobry projekt. Meble muszą być ergonomiczne i spełniać się w codziennej pracy. Kiedyś nikt by nie pomyślał o biurkach regulowanych co do wysokości. Teraz taka funkcja w nowoczesnych biurach to niemal standard.

Każdy producent tworząc nowy system mebli biurowych poprawia jego funkcjonalność oraz dba o implementację nowych dostępnych rozwiązań technologicznych. Dlatego większość nowoczesnych i nowych produktów będzie spełniała także szereg technologiczno-konstrukcyjnych wymogów mebli naszych czasów.  

Bardzo ważne jest by forma nie przerosła treści. Nowoczesne meble biurowe powinny wkomponować się w styl i formę pomieszczeń w których stoją. Nie wstawimy nowoczesnego biurka do starej kamienicy z piecem kaflowym bo będzie się to wykluczało. Nowoczesne wzornictwo i konstrukcje meblowe najlepiej sprawdzają się i wyglądają w nowoczesnych pomieszczeniach. W tym wszystkim należy zadbać mimo wszystko o jakieś ciepłe akcenty które przełamią tą całą nowoczesność. Strefy chill , kantyny czy strefy relaksu to już też niemalże standardy pomieszczeń biurowych. Firmy coraz częściej dbają także o czas wokoło obowiązków który pozwoli pracownikom się zregenerować także psychicznie.

Pamiętajmy , coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej. Nasze organizmy nie są do tego stworzone. Ponoć WHO twierdzi że godzina siedzenia skraca życie o 21 minut. A Badanie Multisport Index przeliczyło że co drugi Polak spędza w pozycji siedzącej 5 godzin dziennie. Jak widać praca biurowa mocno wkroczyła w naszą codzienność. Dlatego nowoczesne meble biurowe muszą dostarczyć zarówno wartość estetyczną jak i funkcjonalną.