Gotowe zestawy mebli biurowych

Chcesz urządzić swoje biuro w stylowy sposób, jednak nie masz zielonego pojęcia jak dobierać meble? Pracujesz i nie masz czasu na poszukiwanie? Myślę, że znajdziemy dla ciebie idealne rozwiązanie. Gotowe zestawy mebli biurowych to idealny wybór dla mniejszych firm i biur domowych oraz wygodny sposób na urządzenie swojej przestrzeni biurowej. Są one spójne pod względem kolorystycznym i dobrze skonstruowane, dzięki czemu nie tracimy pieniędzy i czasu na zbędne poszukiwania. Ponadto zapewniają wygodne, komfortowe i bezpieczne stanowisko robocze oraz doskonale sytuują się do >pozostałych elementów dekoracji biurowej. Nie zapominaj także o precyzyjnej ocenie >swoich potrzeb przy wyborze zestawu zgodnego z wymaganiami. Oferujemy kilka kompletnych zestawów mebli, które zaspokoją różnorodne potrzeby organizacji przestrzeni biurowej. Posiadamy praktyczne opcje dla rozmaitych wielkości biur. Każdy zestaw składa się z podstawowych potrzebnych w biurze mebli. Nasze meble biurowe są wygodne i trwałe, więc będą służyć Twojej firmie przez lata. Posiadamy także różne kolory i style, które bezproblemowo dopasują się do wszelkiego rodzaju gabinetów. A oto nasze propozycje:

Zestaw Iryd 1

Dostępny jest w ciemnych kolorach drewna, idealny wybór dla osób, które przepadają za nutką elegancji. Zestaw Iryd składa się z:
– biurka
– kontenerka podbiurkowego
– komody trzydrzwiowej
– komody z dwoma szufladami o pełnym wysuwie i cichym domyku
– szafy z szufladą

Zestaw mebli Keno 1

Zestaw ten charakteryzuje się prostotą i minimalizmem. Posiadamy wachlarz możliwości kolorystycznych tego zestawu w różnych konfiguracjach. W skład zestawu wchodzi:
– biurko z panelem przednim
– Kontenerek podbiurkowy
– Szafka ER-10
– Szafka ER-11
– Szafka ER-12

Zestaw meblowy Porto 1

Zarówno pierwszy, jak i drugi zestaw Porto przeznaczone są dla osób, które lubią nowoczesne, nieszablonowe rozwiązania. Idealnie odnajdzie się w biurach z możliwością zagospodarowania większej powierzchni, z zapotrzebowaniem na przechowywanie. Komplet 1 zawiera:
– Szafę Biurową CM-5-L
– Szafę Biurową CM-2
– Szafę Biurową CM-6
– Biurko Porto z szafką (1 wariant) PSCS-1P
– Szafę Biurową CM-5-L
– Szafę Biurową CM-2
– Szafę Biurową CM-6

Zestaw meblowy Porto 2

Oba zestawy porto posiadają taki sam wybór kolorystyczny. Ich główną różnicą są składające się na komplet meble.W drugim zestawie są one następujące:
– Biurko Porto z szafką
– 2 Szafy Biurowe CM-5-L (Szafo-regał)
– Szafa Biurowa CM-3
Jeśli interesują Cię nasze zestawy mebli, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony sklepu i zapoznania się lepiej z przedstawionymi powyżej ofertami.